O firmie

O firmie

Nasze motto jest proste: jeśli coś robisz – bądź w tym najlepszy. Czyścimy i pielęgnujemy samochody z pasją, korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytego na bardzo rozwiniętym i wymagającym rynku w tej dziedzinie.
O firmie

Informacje o firmie Auto Spa G-Car

 

Zachęcamy Cię do zapoznania się z informacjami o firmie Auto Spa G-Car z Gdańska, w której zadbamy o regeneracje samochodu, pranie tapicerki, czyszczenie skórzanych wnętrz, woskowanie i zabezpieczanie lakieru oraz inne, dodatkowe elementy detailingu, takie jak m.in. nakładania niewidzialnej wycieraczki, czy oklejanie auta ochronną folią.

 

Czyścimy i pielęgnujemy samochody z pasją, korzystając z wiedzy i doświadczenia zdobytego w trakcie trzyletniego pobytu w Wielkiej Brytanii – to właśnie tam, pod okiem trenera z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży – nauczyliśmy się auto detailingu opartego na precyzji, dokładności i nowoczesnym technologicznie rozwiązaniom. Nauczyciel wymagał przygotowania samochodów na najwyższym, perfekcyjnym poziomie – jednocześnie udzielając wskazówek dla efektywniejszego wykorzystania chemii i kosmetyków, aby nadać samochodowi blasku i świeżości.

Poznaj ofertę

Otwarcie własnego Auto Spa

 

Z takim przygotowaniem oczywiste było dla nas otwarcie własnego Auto Spa, aby nasza pasja i zebrane doświadczenie dała radość innym i udowodniła, że nawet intensywnie eksploatowane auto w rękach fachowców może nabrać salonowego połysku, który zachwyci każdego!

Zobacz realizacje

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb