Oferta

Oklejanie samochodów folia zabezpieczająca

Oferujemy oklejanie samochodów folią zabezpieczającą PPF. Niezależnie od tego, czy samochód jest w ruchu, czy stoi na parkingu, ciągle narażony jest na różnego rodzaju uszkodzenia i zabrudzenia. Niekorzystne warunki atmosferyczne, ptasie odchody oraz owady mogą zniszczyć delikatną powłokę lakieru. 

Oklejanie samochodów folia zabezpieczająca

Ochrona folii

Aby ją ochronić, warto zdecydować się na oklejenie auta folią zabezpieczającą, która nie tylko osłania lakier przed zniszczeniem, ale także poprawia ogólny wygląd pojazdu. Folie ochronne PPF są najbardziej trwałym i skutecznym zabezpieczeniem lakieru samochodowego, jakie istnieją na rynku. Jest to technologia opracowana przez wojsko w celu ochrony śmigieł helikopterów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Folia PPF wykorzystywana jest jako niewidoczne zabezpieczenie powłoki lakierniczej oraz elementów takich jak:

  • reflektory,
  • klamki,
  • lusterka,
  • progi,
  • powierzchnie wykonane z karbonu i PIANO BLACK.
Kolejną zaletą oklejenia samochodu jest możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, które trzeba byłoby wydać na zabiegi regeneracyjne – folia PPF ma zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem ciepła (promieni słonecznych, polaniu ciepłą wodą) drobne zarysowania samoczynnie zanikają.


Profesjonalne oklejanie samochodu folią ochronną

Oklejanie samochodu folią ochronną powinno się powierzyć profesjonalistom. Nasi specjaliści posiadają odpowiedni sprzęt oraz umiejętności, które umożliwiają precyzyjne zabezpieczenie nie tylko lakieru, ale również klamek, lusterek czy zderzaków. Wysokiej jakości materiały, z których korzystamy pozwalają na uzyskanie profesjonalnego efektu końcowego. Podczas oklejania samochodów folią zabezpieczającą precyzyjnie wymierzamy wszystkie elementy i ostrożnie nakładamy produkt. Dzięki temu nie powstają żadne marszczenia, wybrzuszenia czy rozciągnięcia, a folia ochronna idealnie przylega do karoserii. Przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszych szczegółów, dlatego możesz mieć pewność, że Twój pojazd wyjdzie od nas w idealnym stanie. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno właścicieli samochodów, które dopiero wyjechały z salonu, jak i tych, które już od dłuższego czasu przemierzają różne trasy.


Zadzwoń i zapytaj o ofertę:  +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb