Oferta

OZONOWANIE AUTA

Ozonowanie auta w Gdańsku

 

W Auto Spa G-Car w Gdańsku wykonasz ozonowanie auta polegające na najskuteczniejszej z dostępnych na rynku metod dezynfekcji wykorzystującej siłę ozonu, który sterylizuje każdą powierzchnię, z jaką ma kontakt. Ozon dociera do trudno dostępnych miejsc i jest w stanie wniknąć w głąb materiałów, dzięki czemu skutecznie likwiduje źródło problemu. Ozonowanie samochodu jest całkowicie bezpieczne dla jego wnętrza oraz dla środowiska. Ozon nie pozostawia szkodliwych substancji ani osadów.


Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego wraz z ozonowaniem wnętrza auta proponujemy między innymi pranie tapicerki. Połączenie wielu usług pielęgnacyjnych gwarantuje kompleksowe czyszczenie i odkażanie wnętrza samochodu, co przekłada się na większy komfort jazdy oraz zdrowie jego użytkowników.

Ozonowanie auta

OZONOWANIE KLIMATYZACJI W AUCIE

Decydując się na usługę ozonowania wnętrza samochodu, automatycznie wykonamy dla Ciebie ozonowanie klimatyzacji, które nie tylko ją oczyści, ale także odgrzybi. Nasza metoda ozonowania jest delikatna dla samego systemu klimatyzacji, nie powodując żadnych szkód ani korozji. Proces ozonowania nie tylko usuwa nieprzyjemne zapachy, ale także eliminuje bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy, poprawiając jakość powietrza w kabinie. Dzięki ozonowaniu klimatyzacji, tworzymy środowisko wolne od alergenów, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie i astmę.

Odgrzybianie klimatyzacji to nie tylko kwestia komfortu, ale również troski o zdrowie i bezpieczeństwo w czasie podróży. Zabieg ten należy przeprowadzać regularnie, co najmniej raz w roku, aby utrzymać czystość i świeżość klimatyzacji na odpowiednim poziomie.

Czy mam przygotować auto do ozonowania?

Możesz, ale nie musisz – jeśli zabraknie Ci czasu lub zdecydujesz się na ozonowanie w ostatniej chwili, wykonamy fachowe sprzątanie samochodu dla Ciebie. Jeśli jednak zdecydujesz się na przygotowanie auta do ozonowania, to poprosimy Cię o zabranie śmieci oraz pozbycie się wszelkich źródeł przykrego zapachu. Zabierz także wszystkie elementy i akcesoria niebędące integralną częścią samochodu – opróżnij skrytki oraz schowek. Dokładnie odkurz auto i tapicerkę oraz umyj kokpit – to często na nim zalegają zapachy z jedzenia oraz dymu papierosowego.

Efekty ozonowania pojazdu

Dzięki ozonowaniu auta będziesz cieszyć się nienaganną czystością zdezynfekowanych powierzchni i brakiem szkodliwych mikroorganizmów. Pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym papierosowy, pot czy zwierzęce futro. Ozonowanie przyczynia się do wydłużenia żywotności tapicerki oraz innych materiałów wewnątrz samochodu, gdyż utleniając brud i bakterie, zapobiega ich dalszemu rozwojowi.

Zalecamy wykonanie ozonowania przed sprzedażą auta – to nie tylko uczciwe przygotowanie pojazdu do transakcji, ale także fakt wpływający na jego cenę. Odwiedź nasz salon w Gdańsku i przekonaj się o dobroczynnym działaniu ozonowania we własnym aucie!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb