Oferta

OZONOWANIE AUTA

Ozonowanie auta w Gdańsku

 

W naszym Auto Spa wykonasz ozonowanie auta polegające na najskuteczniejszej z dostępnych na rynku metod dezynfekcji wykorzystującej siłę ozonu, który sterylizuje każdą powierzchnię, z którą ma kontakt. Decydując się na usługę ozonowania wnętrza samochodu ,automatycznie wykonamy dla Ciebie ozonowanie klimatyzacji, które nie tylko ją oczyści, ale także odgrzybi.

Ozonowanie auta

Czy mam przygotować auto do ozonowania?

Możesz, ale nie musisz – jeśli zabraknie Ci czasu lub zdecydujesz się na ozonowanie w ostatniej chwili, to uspokajamy. Wykonamy fachowe sprzątanie samochodu dla Ciebie. Jeśli jednak zdecydujesz się na przygotowanie auta do ozonowania, to poprosimy Cię o zabranie śmieci oraz pozbycie się wszelkich źródeł przykrego zapachu. Zabierz także wszystkie elementy i akcesoria niebędące integralną częścią samochodu – opróżnij skrytki oraz schowek. Dokładnie odkurz auto i tapicerkę oraz umyj kokpit – to często na nim zalegają zapachy z jedzenia oraz dymu papierosowego.

Efekty ozonowania pojazdu

Dzięki ozonowaniu auta będziesz cieszył się nienaganną czystością zdezynfekowanych powierzchni, brakiem szkodliwych mikroorganizmów, a także uporczywych zapachów. Zalecamy wykonanie ozonowania przed sprzedażą auta – to nie tylko uczciwe przygotowanie pojazdu do transakcji, ale także fakt wpływający na jego cenę. Odwiedź nasz salon w Gdańsku i przekonaj się o dobroczynnym działaniu ozonowania we własnym aucie!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb