Oferta

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Pranie tapicerki samochodowej w Gdańsku

Jedzenie, picie, dziecięce zabawy, zwierzaki… niezależnie od tego, jak bardzo będziesz uważać, to i tak będziesz zmuszony do prania tapicerki samochodowej. Zwykłe – często powierzchowne czyszczenie auta może okazać się niewystarczające. Szczególnie jeśli Twój pojazd posiada dużą ilość trudno dostępnych miejsc lub zakamarków, albo wykończony jest ciężkimi do pielęgnacji materiałami, np. takimi jak skóra. Dlatego oferujemy profesjonalne pranie tapicerki samochodowej, które wykonywane systematycznie zapewni nieprzerwany ład i czystość w aucie.

DLACZEGO PRANIE TAPICERKI WARTO ZLECIĆ PROFESJONALISTOM?

Pranie tapicerki samochodowej to proces wymagający precyzji, doświadczenia oraz odpowiednich narzędzi. W Auto Car G-Spa dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz preparatami, które pozwalają na skuteczne usunięcie zabrudzeń i przywrócenie świeżości tapicerce. Ponadto, doświadczeni i kompetentni pracownicy są w stanie ocenić rodzaj materiału i dobrać odpowiednią metodę czyszczenia, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia tapicerki. Zlecając nam pranie tapicerki, nasi Klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi z zakresu Auto Detailing, obejmujące nie tylko czyszczenie pokryć, ale także elementów plastikowych, odkurzanie wnętrza, a także dbałość o szczegóły, takie jak nawiewy czy schowki.

Pranie tapicerki samochodowej

CO OFERUJEMY W RAMACH USŁUGI CZYSZCZENIA TAPICERKI?

Usługa czyszczenia tapicerki w Auto Spa G-Car w Gdańsku uwzględnia:

 • fotele;
 • elementy bocznej zabudowy drzwi;
 • wykładzinę;
 • dywaniki;
 • dodatkowo: mycie szyb, czyszczenie kokpitu oraz pozostałych plastików.

Profesjonalne czyszczenie tapicerki zwiększa jej odporność na brudzenie się i kurzenie. Korzystając z naszych usług – pozbędziesz się uporczywej sierści zwierzęcej, a także nieprzyjemnych zapachów różnego pochodzenia.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czyszczenie tapicerki skórzanej należy wykonywać co około 3-4 miesiące – to optymalny czas umożliwiający utrzymanie materiału w doskonałej kondycji. Regularna pielęgnacja tapicerki skórzanej nie tylko uchroni ją przed zabrudzeniami, ale także:

 • promieniowaniem UV;
 • wysuszaniem;
 • pękaniem;
 • nadmierną wilgocią;
 • pleśnią;
 • trwałymi uszkodzeniami.

Elegancja, klasa i doskonałe wykończenie na najwyższym poziomie – to wszystko daje skóra naturalna lub ekologiczna wykorzystywana do tapicerowania kanapy, siedzeń i zagłówków. Warto o nią zadbać – jej wymiana może okazać się bowiem zbyt kosztowna i zwyczajnie… zbędna. Gwarantujemy, że poświęcenie jej zaledwie kilku godzin w miesiącu przyniesie oczekiwane rezultaty, które w efekcie poskutkują nie tylko przyjemną jazdą, ale także podniesieniem atrakcyjności w przypadku przygotowywania auta do sprzedaży.

Renowacja skóry w aucie

Usługa renowacji skóry dedykowana jest przede wszystkim tapicerkom intensywnie zniszczonym, zadrapanym, przebarwionym oraz poplamionym. Dzięki temu zabiegowi jesteśmy w stanie przywrócić pierwotny wygląd skóry oraz uniknąć ponownego obszywania kanapy lub siedzeń.

Dla prawdziwych pasjonatów tego materiału mamy doskonałą wiadomość – obecne techniki renowacji umożliwiają przywrócenie naturalnego zapachu skóry!

Zajmujemy się czyszczeniem części skórzanych, takich jak:

 • fotele przednie wraz z zagłówkami i podłokietnikami;
 • tylne kanapy wraz z boczkami;
 • elementy na drzwiach, suficie i w bagażniku;
 • dodatkowe akcesoria skórzane, np. uchwyty, czy rączki.

Ponadto możemy zaproponować zabiegi antybakteryjne oraz odgrzybiające. Wykonujemy usługę odżywiania elementów skórzanych, która zapewnia działanie zabezpieczające i antystatyczne.

PIELĘGNACJA I CZYSZCZENIE SKÓR SAMOCHODOWYCH NA CO DZIEŃ

Regularne czyszczenie skór samochodowych to podstawa ich pielęgnacji, ale warto również pamiętać o innych czynnikach, które wpływają na trwałość tapicerki. Należy unikać przegrzewania wnętrza samochodu, gdyż wysoka temperatura może powodować wysychanie skóry i jej pękanie. Warto również chronić tapicerkę przed promieniowaniem UV, stosując osłony przeciwsłoneczne na szyby. Stosowanie odpowiednich impregnatów sprawi, że skóra będzie wyglądała jak nowa, a jej kolor będzie trwały i intensywny.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb