Oferta

PROFESJONALNE MYCIE AUTA

Myjnia samochodowa – profesjonalnie i dokładnie, Gdańsk

 

Prawidłowe umycie karoserii wcale nie jest takie proste, jak się powszechnie uważa. Oddanie auta do profesjonalnej myjni ręcznej może rozwiązać wiele problemów. Wyczyszczenie auta w myjni samochodowej gwarantuje maksymalną dokładność, wysokie bezpieczeństwo oraz ekspresową realizację usługi. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z usługi nałożenia niewidzialnej wycieraczki. To wszystko sprawia, że rozwiązanie to cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje wielu stałych Klientów. Są wśród nich osoby prywatne oraz przedsiębiorcy — wszyscy, którzy mają świadomość, że pojazd, którym jeżdżą, stanowi ich wizytówkę.

 PROFESJONALNE MYCIE AUTA

Dlaczego warto regularnie odwiedzać myjnię?

Regularne wizyty auta w myjni samochodowej to rozsądne posunięcie. Car wash to usługa, która pozwala:


  • usunąć piasek powodujący zarysowania na karoserii,
  • usunąć osady przyśpieszające zużycie lakieru oraz korozję,
  • kompleksowo troszczyć się o wygląd zewnętrzny i wewnętrzny pojazdu. Usługa może zostać rozszerzona o pranie tapicerki - wietrzenie wnętrza, mycie i impregnacja tkanin lub skóry, czy też zabezpieczanie lakieru,
  • nałożyć niewidzialną wycieraczkę i zyskać komfort podczas podróży w deszczowe dni,
  • zaoszczędzić czas.

W trosce o lakier do mycia pojazdów używamy szczotek z naturalnego włosia oraz wysokiej klasy szamponów. Produkty te wyróżniają odpowiednie właściwości czyszczące oraz ochrona mytych powierzchni. W car wash nie ma miejsca na kompromisy, dlatego wysoka jakość i skuteczność preparatów idzie w parze z delikatnością. Ich ogromną zaletą jest niezbyt inwazyjne działanie na lakier. Ponadto, w naszym punkcie są zatrudnieniu specjaliści. Dysponują oni kilkunastoma rodzajami środków myjących oraz profesjonalnym sprzętem. Dokładnie wiedzą, który z nich zastosować i w jakich okolicznościach, aby jak najlepiej zatroszczyć się o potrzeby Twojego pojazdu. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:  +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb