Oferta

Profesjonalna myjnia samochodowa w Gdańsku

Profesjonalna myjnia samochodowa w Gdańsku

Prawidłowe umycie karoserii wcale nie jest takie proste, jak się powszechnie uważa. Oddanie auta do profesjonalnej myjni ręcznej może rozwiązać wiele problemów. Przede wszystkim gwarantuje maksymalną dokładność, wysokie bezpieczeństwo oraz ekspresową realizację usługi. To wszystko sprawia, że nasza myjnia samochodowa w Gdańsku ma wielu stałych klientów. Są wśród nich osoby prywatne oraz przedsiębiorcy — wszyscy, którzy mają świadomość, że pojazd, którym jeżdżą, stanowi ich wizytówkę.

Profesjonalna myjnia samochodowa w Gdańsku

Dlaczego warto wybrać car wash?

Regularne wizyty auta w myjni samochodowej to rozsądne posunięcie. Car wash pozwala:

  • usunąć piasek powodujący zarysowania na karoserii,
  • usunąć osady przyśpieszające zużycie lakieru oraz korozję,
  • kompleksowo troszczyć się o wygląd zewnętrzny i wewnętrzny pojazdu, gdy zdecydujesz się dodatkowo na pranie tapicerki samochodowej - wietrzenie wnętrza, mycie i impregnacja tkanin lub skóry, zabezpieczanie powłoki lakierniczej,
  • zaoszczędzić czas.

W trosce o lakier używamy szczotek z naturalnego włosia oraz wysokiej klasy szamponów zapewniających odpowiednie właściwości czyszczące. W car wash nie ma miejsca na kompromisy, dlatego wysoka jakość i skuteczność preparatów idzie w parze z delikatnością — nie działają one zbyt inwazyjnie na lakier. U nas pracują profesjonaliści na co dzień korzystający z kilkunastu różnych rodzajów środków myjących. Wiedzą dokładnie, który z nich zastosować i w jakich okolicznościach, aby jak najlepiej zatroszczyć się o potrzeby Twojego pojazdu. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę: +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb