Oferta

Regeneracja Lakieru

Regeneracja lakieru to proces polegający nie tylko na umyciu karoserii, lecz na całej gamie czynności mających na celu usunięcie utrapienia każdego kierowcy – zaschniętych owadów oraz plam po ptasich odchodach. Umożliwia również usunięcie smoły, asfaltu i żywicy z drzew. Natomiast mechaniczne wypolerowanie lakieru pozwala pozbyć się drobnych zadrapań oraz rys, powstałych choćby od szczotek myjni automatycznych. Dzięki temu procesowi przywracamy lakierowi fabryczny blask i głębię. 

 

Regeneracja Lakieru

Woskowanie lakieru

Po dokładnym wyczyszczeniu karoserii samochodu przechodzimy do procesu woskowania lakieru. To idealny sposób na poprawę wyglądu auta. Połysk utrzymuje się przez kilka miesięcy, do pół roku. Oprócz nabłyszczenia lakier zyskuje warstwę ochronną, dzięki czemu nie osadza się na nim brud. Niestraszne mu również niekorzystne warunki atmosferyczne, a nawet korozja.

 

Zabezpieczenie lakieru

Zabezpieczenie lakieru samochodu jest niezwykle istotne nie tylko ze względu na utrzymanie jego nienagannego wyglądu. Istotne jest również zachowanie jego odpowiedniej kondycji. Ptasie odchody, niekorzystne warunki atmosferyczne sprzyjające rdzewieniu czy osady z drzew mogą uszkodzić delikatną warstwę lakieru. Aby zabezpieczyć go przed szkodliwymi czynnikami, proponujemy nałożenie powłoki ceramicznej, która skutecznie chroni lakier przez długi czas.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:  +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb