Oferta

REGENERACJA LAKIERU

Regeneracja lakieru w Gdańsku

 

W naszym salonie wykonasz regenerację lakieru w Gdańsku z wykorzystaniem doskonałych umiejętności naszych fachowców, a także świetnego zaplecza produktowego składającego się przede wszystkim z preparatów i kosmetyków pielęgnacyjnych do aut topowej firmy z Wielkiej Brytanii – AUTO SMART. Ich jakość zapewnia długotrwały efekt regeneracyjny lakieru, przy jednoczesnym zabezpieczeniu go przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych, brudem, a także opadami z drzew. Co istotne – systematycznie poddawanie lakieru regeneracji działa bezpośrednio na podwyższenie wartości rynkowej i ułatwia przygotowanie auta na sprzedaż.

Działamy bezpośrednio w naszej siedzibie w Gdańsku, jednakże zapraszamy Klientów z całego województwa pomorskiego i okolic!

 

Regeneracja Lakieru

Czym jest proces regeneracji lakieru?

Proces regeneracji lakieru oraz korekty lakieru samochodowego ma na celu przywrócenie pierwotnego stanu karoserii przypominającego salonowy blask. W efekcie otrzymujesz idealną powierzchnię lakieru bez wad!

W trakcie usługi polerowania i odświeżania lakieru w bezpieczny sposób usuwamy uszkodzone fragmenty, wyrównujemy powierzchnie oraz wykonujemy woskowanie. Przed przystąpieniem do tych działań dokładnie myjemy auto i pozbywamy się największego utrapienia kierowców – czyli zeschniętych fragmentów i plam po owadach, ptactwie oraz roślinach. Ponadto wykonujemy działania mające na celu umycie auta z resztek smoły, asfaltu, czy żywicy.

Dodatkowo wykonujemy glinkowanie karoserii oraz usuwanie:

  • hologramów;
  • smug;
  • zmatowień;
  • zarysowań kolistych;
  • zarysowań prostych.

Przywracamy blask i odnawiamy Twoje auto!

Używamy najlepszej maszyny polerskiej firmy RUPES, oraz bardzo dobrych past polerskich, takich jak Honey i Koch.

Dzięki mechanicznemu polerowaniu lakieru pozbywamy się drobnych zadrapań i rys, aby przywrócić fabryczny blask i głębie koloru! Zachęcamy do cyklicznego regenerowania lakieru na aucie, aby nie tylko utrzymać go w idealnym stanie, ale także ułatwić sobie ewentualną sprzedaż. Z niewielkim nakładem finansowym i czasowym – znacząco podniesiesz estetyczny wygląd, a w efekcie wartość rynkową!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb