Oferta

ZABEZPIECZANIE SZYB Z WYKORZYSTANIEM NIEWIDZIALNEJ WYCIERACZKI

Zabezpieczanie szyb z wykorzystaniem niewidzialnej wycieraczki w Gdańsku

 

Zbierający się brud wraz z kroplami deszczu może znacząco wpływać na widoczność, a co za tym idzie bezpieczeństwo w trakcie jazdy – usługa zabezpieczania szyb poprzez nałożenie niewidzialnej wycieraczki może wyeliminować ten problem i zagwarantować spokojną jazd, nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych.

Zachęcamy do skorzystania z usługi profesjonalnego nałożenia niewidzialnej wycieraczki pochodzącej od topowego producenta i na jej podstawie oceniania efektywności preparatu. Zabieg ten najczęściej łączymy z woskowaniem lakieru samochodowego, czy zabezpieczaniem lakieru profesjonalnymi powłokami ceramicznymi. Jako pasjonaci swojego zawodu najchętniej wykonujemy kompleksowe zabiegi, których efekt jest widoczny gołym okiem i utrzymuje się od kilku miesięcy, do nawet kilku lat!

Zabezpieczanie szyb z wykorzystaniem niewidzialnej wycieraczki

Zalety niewidzialnej wycieraczki

Zalety tej metody są nieopisane – nałożenie preparatu przez specjalistów zajmuje zaledwie kilka chwil, a efekty będą odczuwalne na kilku następnych trasach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na rynku istnieją amatorskie preparaty niewidzialna wycieraczka¸ jednakże ich jakość jest dyskusyjna. Tym bardziej że jak skład produktu – równie istotny jest jego sposób nałożenia, a ten zbagatelizowany może przynieść… zerowe efekty kuracji.

Zalety niewidzialnej wycieraczki są proste, a jednocześnie bardzo pomoce w codziennym prowadzeniu auta – szyby pozostają dłużej czyste, łatwiej je umyć, a w dodatku zmniejsza się konieczność używania wycieraczek. Nałożenie preparatu zalecamy przede wszystkim przed długimi trasami pokonywanymi drogami ekspresowymi lub autostradami. Trwałość zabiegu oceniana jest indywidualnie – ogromny wpływ ma późniejszy sposób eksploatowania szyb i dbania o pojazd. Zachęcamy do skorzystania z naszych wskazówek, które tak samo jak w przypadku pozostałych zabiegów pozwolą na dłuższe utrzymanie efektów naszych działań.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb