Oferta

CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU

Powłoki ceramiczne w autoryzowanym punkcie Aqua Cosmetic w Gdańsku

 

Wykonujemy powłoki ceramiczne w Gdańsku w naszym autoryzowanym punkcie Aqua Cosmetics – to zaawansowana technologicznie forma zabezpieczająca lakier, która nie tylko chroni go przed utratą intensywności barwy, czy korozją, ale także nadaje piękny połysk na długi czas. W dodatku metoda ta chroni pojazd i pozwala uzyskać hydrofobowość, czyli zjawisko, w którym karoseria „odpycha” cząsteczki wody i brudu z powierzchni, utrzymując tym czystość na długi czas. Swoje usługi pokrywania powłoką ceramiczną oferujemy w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Gdańsku, jednakże zapraszamy Klientów z całego województwa pomorskiego i okolic.

 CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU

Zabieg ceramiki na lakier w Gdańsku

Zabieg ceramiki na lakier jest permanentny, co oznacza, że jest to trwałe i odporne zabezpieczenie lakieru ze spektakularnym efektem wizualnym przypominającym woskowanie. Czy warto go wykonać?

Codzienna eksploatacja, zanieczyszczenia, czy ekspozycja na warunki atmosferyczne powoduje, że nawet najdokładniej wyprodukowane auta będą ulegać naturalnemu zużywaniu – w efekcie można spodziewać się tego, że karoseria już nigdy nie będzie wyglądała tak samo, jak w dniu wyjazdu z salonu. Wyjściem z sytuacji jest wykonanie ceramicznego pokrycia lakieru, który nie tylko natychmiastowo poprawi wygląd auta, ale także zabezpieczy go przed dalszymi zmianami.

Tajemnica ceramicznych powłok

Ochronne powłoki ceramiczne są opracowane w nanotechnologii, a ich aplikacja odbywa się w płynnej formie – następnie po skrystalizowaniu tworzą one na powierzchni warstwę zabezpieczającą. Tak nałożony preparat widocznie poprawia właściwości lakieru i utrwala go.

Zabieg ten jest obecnie najtrwalszą znaną na świecie formą ochrony lakieru. Wyższość powłoki ceramicznej nad innymi sposobami zabezpieczenia lakieru kryje się w jej twardości, gładkości i wysokiej odporności na zużycie.

Do jej głównych zadań można zaliczyć m.in. ochronę lakieru przed promieniami UV i warunkami atmosferycznymi. Usunięcie zanieczyszczeń, ptasich odchodów, owadów, żywicy oraz tłuszczy staje się łatwiejsze, gdyż nie przywierają one bezpośrednio do nadwozia. Dodatkowo ceramiczna ochrona lakieru uwydatnia głębię karoserii i nadaje szklistości, dzięki czemu trudniej powstają drobne rysy. Usługa ta pozwala więc zadbać o auto i zminimalizować ryzyko konieczności przeprowadzenia regeneracji lakieru.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb