Oferta

CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU

Ceramiczna ochrona lakieru – zewnętrzna pielęgnacja pojazdu

 

Lakier na każdym samochodzie, w wyniku codziennej eksploatacji, ulega naturalnemu zużyciu. Wpływ na to ma również ekspozycja na zmienne warunki atmosferyczne. Wahania temperatury, promieniowanie UV, zanieczyszczenia — to wszystko sprawia, że karoseria już nigdy nie będzie wyglądała tak, jak w dniu wyjazdu auta z salonu. Na szczęście w auto detailingu istnieje sposób, który pozwala prawidłowo zatroszczyć się o prezentację zewnętrzną pojazdu i przeprowadzić regenerację lakieru. Polecamy ceramiczną ochronę lakieru. Obecnie jest to najlepsze, permanentne zabezpieczenie lakieru, które dodatkowo daje spektakularny efekt lustra, podobny do tego uzyskiwanego po woskowaniu lakieru. Dlatego, jeżeli zależy Ci na ochronie auta z zewnątrz, zdecyduj się na ceramiczną ochronę lakieru.

W Gdańsku realizujemy tę usługę sprawnie, szybko i w konkurencyjnych cenach. Przypominamy, że powłoka ceramiczna zabezpiecza pojazd i pozwala uzyskać hydrofobowość, tj. karoseria odpycha cząsteczki wody i brudu.

 CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU

Dlaczego warto skorzystać z usługi?

Powłoki ceramiczne są zaawansowaną technologicznie formą zabezpieczenia lakieru. Zostały one opracowane w nanotechnologii i są aplikowane w formie płynnej. Po skrystalizowaniu tworzą na powierzchni warstwę ochronną. Tak nałożony preparat zdecydowanie poprawia właściwości zabezpieczanej karoserii. Dodatkowo jest to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma ochrony lakieru. Wyższość powłoki ceramicznej nad innymi sposobami zabezpieczenia lakieru kryje się w jej twardości, gładkości i odporności na zużycie. Do jej głównych zadań można zaliczyć m.in. ochronę lakieru przed promieniami UV i warunkami atmosferycznymi. Ponadto powstały efekt hydrofobowy pozwala dłużej utrzymać samochód w czystości. Usunięcie zanieczyszczeń, ptasich odchodów, owadów, żywicy oraz tłuszczy staje się łatwiejsze, gdyż nie przywierają one bezpośrednio do nadwozia. Dodatkowo ceramiczna ochrona lakieru uwydatnia głębię karoserii i nadaje szklistości, dzięki czemu trudniej powstają drobne rysy. Usługa ta pozwala więc zadbać o auto i zminimalizować ryzyko konieczności przeprowadzenia regeneracji lakieru.

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:  +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb