Oferta

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Zabezpieczenie lakieru w Gdańsku

 

Zabezpieczenie lakieru samochodowego jest niezwykle istotne nie tylko ze względu na utrzymanie jego nienagannego wyglądu. Ważne jest także zachowanie odpowiedniej kondycji – gromadzący się brud pochodzenia zwierzęcego, czy roślinnego wraz z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi sprzyja rdzewieniu i uszkadzaniu lakieru. Warto wprowadzić działania ochronne, które nie tylko przedłużą żywotność karoserii, ale także wpłyną korzystnie na jej wygląd.

Wykorzystywane przez nas produkty chronią lakier przed:

  • kwaśnymi deszczami;
  • promieniowaniem UV;
  • solą drogową;
  • piaskiem;
  • chemią, którą stosuje się na samoobsługowych myjniach.
Zabezpieczenie lakieru

Metody ochrony lakieru samochodowego

Proponujemy naszym Klientom ochronę lakieru samochodowego kilkoma metodami – różniącymi się od siebie sposobem i techniką nakładania, a także końcowym efektem wizualnym. Do najpopularniejszej i aktualnie najskuteczniejszej na rynku należy ceramiczna ochrona lakieru, która polega na nakładaniu zaawansowanej technologicznie warstwy zabezpieczającej – cechującej się hydrofobowością, czyli odtrącaniem cząsteczek wody i brudu z powierzchni. Jest to metoda permanentnej ochrony lakieru samochodowego.

Drugim sposobem jest woskowaniem lakieru samochodowego, do którego używa się specjalnych preparatów, które posiadają filtry UV stanowiące barierę dla promieniowania słonecznego – niezwykle szkodliwego i degradującego lakier. Ponadto technika woskowania poskreśla głębie koloru i nadaje niecodziennej szklistości. Trwałość woskowania zależna jest od sposobu wykonania zabiegu, a także późniejszej dbałości o auto.

Jeśli lubisz nowości, to zapraszamy do skorzystania z usługi niewidzialnej wycieraczki, która charakteryzuje się – tak jak powłoki ceramiczne – hydrofobowością. Dzięki temu Nie musisz obawiać się powstawania smug, osadzania się brudu, czy zbierania wody na szybach i lusterkach.

Naszym Klientom oferujemy także możliwość oklejania samochodów folią zabezpieczającą PPF, która chroni delikatną powłokę lakieru i zapobiega powstawaniu trwałych uszkodzeń, odpryskiwania farby, czy ciężkich do usunięcia plam.

Każda z oferowanych usług zabezpieczania lakieru w Gdańsku możliwa jest w naszym salonie od ręki – o jej wyborze decydujemy wraz z Klientem. Zapraszamy!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb