Oferta

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Zabezpieczenie lakieru w Gdańsku

 

Zabezpieczenie lakieru samochodowego jest niezwykle istotne nie tylko ze względu na utrzymanie jego nienagannego wyglądu. Ważne jest także zachowanie odpowiedniej kondycji – gromadzący się brud pochodzenia zwierzęcego, czy roślinnego wraz z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi sprzyja rdzewieniu i uszkadzaniu lakieru. Warto wprowadzić działania ochronne, które nie tylko przedłużą żywotność karoserii, ale także wpłyną korzystnie na jej wygląd.

W Auto Spa G-Car w Gdańsku stosujemy wysokiej jakości produkty, które zapewniają zabezpieczenie lakieru samochodowego przed:

  • kwaśnymi deszczami;
  • promieniowaniem UV;
  • solą drogową;
  • piaskiem;
  • chemią, którą stosuje się na samoobsługowych myjniach.
Zabezpieczenie lakieru

DLACZEGO WARTO ZADBAĆ O REGULARNE ZABEZPIECZANIE KAROSERII?

Regularne zabezpieczanie karoserii to inwestycja w długotrwałą ochronę pojazdu, zarówno w kontekście wyglądu, jak i stanu technicznego. Jest to również prewencyjna praktyka, która może pomóc uniknąć kosztownych napraw związanych z uszkodzeniami poszycia. Lakier stanowi barierę ochronną dla karoserii samochodu. Zatem zabezpieczenie lakieru pomaga w utrzymaniu tej ochrony. Samochód z zadbaną, lśniącą karoserią nie tylko prezentuje się lepiej, ale także jest bardziej atrakcyjny dla potencjalnych nabywców. Zabezpieczanie karoserii wpływa na dłuższą żywotność lakieru oraz chroni go przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki temu, nawet po kilku latach użytkowania, samochód może wyglądać jak nowy, co znacznie podnosi jego wartość rynkową.

Jeśli jednak w porę nie zabezpieczyłeś karoserii swojego pojazdu i zauważyłeś pierwsze zarysowania – nie wpadaj w panikę, wpadnij do nas. Wykonamy renowację lakieru, a następnie zabezpieczymy go przed kolejnymi zniszczeniami.

METODY ZABEZPIECZANIA LAKIERU AUTA

Proponujemy naszym Klientom zabezpieczanie lakieru auta kilkoma metodami – różniącymi się od siebie sposobem i techniką nakładania, a także końcowym efektem wizualnym. Do najpopularniejszej i aktualnie najskuteczniejszej na rynku należy ceramiczna ochrona lakieru, która polega na nakładaniu zaawansowanej technologicznie warstwy zabezpieczającej – cechującej się hydrofobowością, czyli odtrącaniem cząsteczek wody i brudu z powierzchni. Jest to metoda permanentnego zabezpieczenia lakieru samochodowego.

Drugim sposobem jest woskowanie lakieru samochodowego, do którego używa się specjalnych preparatów wyposażonych w filtry UV, stanowiące barierę dla promieniowania słonecznego – niezwykle szkodliwego i degradującego lakier. Ponadto technika woskowania podkreśla głębie koloru i nadaje szklistości. Trwałość woskowania zależna jest od sposobu wykonania zabiegu, a także późniejszej dbałości o auto.

Jeśli lubisz nowości, to zapraszamy do skorzystania z usługi niewidzialnej wycieraczki, która charakteryzuje się – tak jak powłoki ceramiczne – hydrofobowością. Dzięki temu Nie musisz obawiać się powstawania smug, osadzania się brudu, czy zbierania wody na szybach i lusterkach.

Naszym Klientom oferujemy także możliwość oklejania samochodów folią zabezpieczającą PPF, która chroni delikatną powłokę lakieru i zapobiega powstawaniu trwałych uszkodzeń, odpryskiwania farby czy ciężkich do usunięcia plam.

Każda z oferowanych usług zabezpieczania lakieru w Gdańsku możliwa jest w naszym salonie od ręki – o jej wyborze decydujemy wraz z Klientem. Zapraszamy!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb