Oferta

PRZYGOTOWYWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY

Przygotowywanie auta do sprzedaży w Gdańsku

 

Myślisz o tym, aby sprzedać swój samochodów? Zastanawiasz się, jak możesz podnieść jego wartość rynkową i przedstawić jak najbardziej opłacalną ofertę? Zdecyduj się na usługę profesjonalnego przygotowanie auta do sprzedaży, w ramach której nie tylko dokładnie odkurzymy i umyjemy Twoje auto, ale także wyrównamy i odświeżymy lakier, nadając mu salonowego blasku!

Przygotowywanie auta do sprzedaży

Prezentacja auta wewnątrz i z zewnątrz

Decydując się na sprzedaż auta zobowiązujesz się do jego prezentacji zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz – w tym celu warto zadbać o dobry stan samochodu i przeprowadzić dokładną renowację. W ramach usługi szykowania auta na sprzedaż dokładnie je odkurzymy, umyjemy i zregenerujemy – dokładny zakres usług należy do Ciebie. W celu nadania nieskazitelnego blasku zalecamy woskowanie auta, a dla świeżego wnętrza polecimy czyszczenie tapicerki.

Umyjemy i odkurzymy auto – całą kabinę i bagażnik łącznie z wszelkimi schowkami, półeczkami, czy wnękami. Zajmiemy się czyszczeniem, nabłyszczaniem oraz konserwacją kokpitu, a także wszelkich plastików znajdujących się w obrębie pojazdu. Dodatkowo możemy wykonać mycie szyb i lusterek, a także nałożyć tzw. niewidzialną wycieraczkę – mającą na celu nieosadzanie się brudu i wilgoci na powierzchniach.

Oferowana usługa dotyczy zarówno powierzchni plastikowych i tekstylnych, jak i wykonanych z ekoskóry lub skóry naturalnej – posiadamy preparaty i aparatury umożliwiające nam wykonanie nie tylko profesjonalnych działań bezpiecznych dla powierzchni, ale także zabezpieczających je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Po naszych pracach auto jest czyste, świeże i pachnące!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb