Oferta

PRZYGOTOWYWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY

Przygotowywanie auta do sprzedaży w Gdańsku

 

Myślisz o tym, aby sprzedać swój samochodów? Zastanawiasz się, jak możesz podnieść jego wartość rynkową i przedstawić jak najbardziej opłacalną ofertę? Zdecyduj się na usługę profesjonalnego przygotowania auta do sprzedaży w Auto Spa G-Car w Gdańsku, w ramach której nie tylko dokładnie odkurzymy i umyjemy Twoje auto, ale także wyrównamy i odświeżymy lakier, nadając mu salonowego blasku!

Przygotowywanie auta do sprzedaży

CO OFERUJEMY W RAMACH USŁUGI SZYKOWANIA AUTA NA SPRZEDAŻ?

Decydując się na sprzedaż auta zobowiązujesz się do jego prezentacji zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz – w tym celu warto zadbać o dobry stan samochodu i przeprowadzić dokładną renowację. W ramach usługi szykowania auta na sprzedaż dokładnie je odkurzymy, umyjemy i zregenerujemy – dokładny zakres usług należy do Ciebie. W celu nadania nieskazitelnego blasku zalecamy woskowanie auta, a dla świeżego wnętrza polecimy wyczyszczenie tapicerki.

Umyjemy i odkurzymy auto – całą kabinę i bagażnik łącznie z wszelkimi schowkami, półeczkami czy wnękami. Zajmiemy się czyszczeniem, nabłyszczaniem oraz konserwacją kokpitu, a także wszelkich plastików znajdujących się w obrębie pojazdu. Dodatkowo możemy wykonać mycie szyb i lusterek, a także nałożyć tzw. niewidzialną wycieraczkę – mającą na celu zabezpieczenie szyb przed osadzaniem się brudu i wilgoci na powierzchniach.

Oferowana usługa dotyczy zarówno powierzchni plastikowych i tekstylnych, jak i wykonanych z ekoskóry lub skóry naturalnej – posiadamy preparaty i urządzenia umożliwiające nam wykonanie nie tylko profesjonalnych działań bezpiecznych dla powierzchni, ale także zabezpieczających je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Po naszych pracach auto jest czyste, świeże i pachnące!

PRZYGOTOWANIE SAMOCHODU DO SPRZEDAŻY TO DOBRA INWESTYCJA

Przygotowanie samochodu do sprzedaży to inwestycja, która z pewnością zwróci się w postaci zwiększonej atrakcyjności pojazdu na rynku. Estetycznie i technicznie zadbane auto łatwiej jest sprzedać – przyszły właściciel może od razu cieszyć się nowym pojazdem nie martwiąc się o konieczność kolejnego wydatku związanego np. z wyczyszczeniem samochodu. Inwestycja w profesjonalne usługi naszej myjni samochodowej może przyczynić się zatem nie tylko do uzyskania lepszej ceny podczas sprzedaży, ale również skrócenia czasu poszukiwań nowego nabywcy.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb