Oferta

WOSKOWANIE LAKIERU

Woskowanie lakieru w Gdańsku

 

Zabieg woskowania lakieru samochodowego musi być przeprowadzony po niezwykle dokładnym umyciu karoserii. Wiedza ta – choć oczywista – ma znaczący wpływ na efekt zabiegu. Nasi specjaliści z Auto Spa G-Car w Gdańsku dokładają wszelkich starań do tego, aby wygląd auta przerósł najśmielsze oczekiwania Klientów. Równie istotny jest aspekt ochronny – woskowanie nie ma bowiem na celu jedynie podniesienia walorów estetycznych auta, ale także chronienie go przed niechcianymi uszkodzeniami, wynikającymi z długotrwałego brudu lub wilgoci. Woskowanie lakieru samochodowego wraz z regeneracją lakieru zapewnia nieskazitelny wygląd auta!

Otrzymany połysk utrzyma się nawet do pół roku, a Ty będziesz cieszyć się doskonałym wyglądem pojazdu nawet w niesprzyjających ku temu warunkach atmosferycznych!

Woskowanie lakieru

Proces woskowania karoserii

Proces woskowania karoserii polega przede wszystkim na zabezpieczeniu lakieru i nadaniu mu świeżego oraz zachwycającego blasku. Co istotne – metoda ta zapobiega osadzaniu się brudu, a nawet powstawaniu korozji!

Aby efekt woskowania lakieru był jak najlepszy, należy dokładnie przygotować powierzchnie – precyzyjne domycie auta może okazać się wyzwaniem. Tylko specjaliści wiedzą, jakich preparatów i metod użyć, aby przygotować podłoże pod wosk. Istotny może okazać się nawet materiał ściereczki, czy czas schnięcia karoserii. W innym przypadku technika woskowania pokryje i nabłyszczy… brud, a nie lakier samochodu. Trwałość, dokładność i precyzja – to proste argumenty, dla których warto skorzystać z pomocy fachowców!

Poznaj pełną ofertę woskowania lakieru samochodowego w Gdańsku i ciesz się nowym wyglądem używanego auta!

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W WOSK TWARDY?

Stosowany przez nas wosk twardy to produkt, który zapewnia długotrwałe (do 6 miesięcy) i skuteczne zabezpieczenie lakieru przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promienie UV. Ponadto chroni powierzchnię auta przed drobnymi zarysowaniami i uderzeniami kamieni. Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym sprawia, że woda łatwo spływa z powierzchni samochodu, co przekłada się na mniejsze ryzyko powstawania plam i osadów. Wosk twardy jest także odporny na działanie chemikaliów.

HYDROWOSK – SZYBKA OCHRONA TWOJEGO AUTA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dbamy o różnorodność naszej oferty i nieustannie dopasowujemy ją do ich indywidualnych potrzeb. Proponujemy również alternatywę dla woskowania tradycyjnego, tzw. hydrowosk. To szybka i ekonomiczna usługa woskowania na mokro. Wystarczy umyć samochód za pomocą szamponu do mycia aut, a następnie nałożyć hydrowosk na jeszcze mokrą powierzchnię. Następnie należy poczekać kilka minut, aż preparat zwiąże się z lakierem, a potem spłukać auto wodą. W ten sposób uzyskujemy trwałą warstwę ochronną, która utrzymuje się na karoserii przez kilka tygodni.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb