Oferta

Auto Detailing

Auto Detailing

Czym jest auto detailing? To bardzo dokładny i skrupulatny proces polegający na wyczyszczeniu, regeneracji i konserwacji całego samochodu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na pojedyncze elementy. Do tego celu wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki dedykowane do konkretnych powierzchni i materiałów. Samochód poddawany regularnie zabiegom z zakresu auto detailing, mimo upływu czasu prezentuje się jak nowy. Korzyści wynikające z car detailingu to zadbane i wypielęgnowane powierzchnie materiałowe, skórzane czy plastikowe.  Wśród usług, które realizujemy, są również pranie tapicerki samochodowej oraz ceramiczna ochrona lakieru. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Auto Detailing

Pranie tapicerki samochodowej

Nawet jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się pić czy jeść wewnątrz auta, to i tak jego tapicerka narażona jest na zabrudzenia. Niektóre z nich to uporczywe plamy np. po oleju, inne – przebarwienia na skutek osadzającego się kurzu. Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń. Usługa dotyczy zarówno powierzchni tekstylnych, jak również wykonanych ze skóry czy ekoskóry. Takie elementy dodatkowe poddawane są impregnacji. Tapicerka samochodowa dzięki takim zabiegom wygląda świeżo, jest czysta i pachnąca. Podróżowanie we wnętrzu auta, które dopiero wyjechało z naszego salonu to prawdziwa przyjemność.


Dlaczego warto powierzyć nam czyszczenie tapicerki skórzanej?

Dlaczego warto powierzyć nam czyszczenie tapicerki skórzanej i materiałowej? Stosujemy kosmetyki renomowanych marek, które zabezpieczają powierzchnie przed kurzem, brudem, promieniami UV. Działają również jak odżywki, dzięki czemu elementy są miłe w dotyku, przyjemnie pachną i na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Po zabiegu prania tapicerki samochodowej Twój pojazd i pachnie nowością. Jest gotowy do dalszego użytkowania lub do sprzedaży — warto zainwestować w car detailing przed wystawieniem ogłoszenia. Gwarantujemy, że czysty wóz, w którym wykonane zostało czyszczenie oraz impregnacja tapicerki samochodowej skusi niejednego kupca z Gdańska lub dalszych części kraju.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę: +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb