Oferta

AUTO DETAILING

Auto detailing w Gdańsku

 

Jeśli zastanawiasz się, czym jest auto detailing, to już spieszymy z odpowiedzią! To nic innego, jak bardzo dokładny  i skrupulatny proces polegający na wyczyszczeniu, regeneracji i konserwacji całego samochodu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na pojedyncze elementy.

Do tego celu wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki dedykowane do konkretnych powierzchni i materiałów, a w trosce o lakier – do mycia pojazdów używamy szczotek z naturalnego włosia oraz wysokiej klasy szamponów. Produkty te wyróżniają się dzięki odpowiednim właściwościom czyszczącym, a także wysoką ochroną mytych powierzchni. W naszym salonie Auto Spa G-Car w Gdańsku nie ma miejsca na kompromisy, dlatego wysoka jakość i skuteczność preparatów idzie w parze z delikatnością i rozwagą – mamy bowiem duży szacunek do naszych Klientów, a także ich własności.

 AUTO DETAILING

Zalety regularnego car detailingu

Samochód poddawany regularnym zabiegom z zakresu car detailing udoskonalanym o nałożenie powłok ceramicznych mimo upływu czasu prezentuje się jak nowy. Korzyści wynikające z regularnego czyszczenia, regeneracji i konserwacji auta są ogromne. Zaliczyć do nich można przede wszystkim zadbane i wypielęgnowane powierzchnie materiałowe, skórzane czy plastikowe. Wśród usług, które realizujemy, znajdują się m.in.: czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie i impregnacja tapicerki samochodowej. Zapewniamy również pomoc w zabezpieczeniu karoserii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dlaczego warto powierzyć nam swoje auto?

Wszystkie usługi wykonujemy przy wykorzystaniu kosmetyków pochodzących od renomowanych marek – zapewniają one skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed kurzem, brudem, a także promieniami UV. Działają również jak odżywki, dzięki czemu elementy wewnętrzne są miłe w dotyku, przyjemnie pachną i na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Po zabiegu prania tapicerki samochodowej pojazd pachnie nowością i jest gotowy do dalszego użytkowania lub do sprzedaży. To tylko kilka powodów, dla których warto zainwestować w auto detailing jeszcze przed wystawieniem ogłoszenia sprzedaży. Gwarantujemy, że czysty wóz, w którym zostało przeprowadzone czyszczenie oraz impregnacja tapicerki samochodowej, skusi niejednego kupca z Gdańska lub dalszych części kraju.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb