Oferta

AUTO DETAILING

Auto detailing – czyszczenie, regeneracja i konserwacja

 

Czym jest auto detailing? To bardzo dokładny i skrupulatny proces polegający na wyczyszczeniu, regeneracji i konserwacji całego samochodu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na pojedyncze elementy. Do tego celu wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki dedykowane do konkretnych powierzchni i materiałów. Samochód poddawany regularnie zabiegom z zakresu auto detailing oraz odwiedzający myjnię samochodową, mimo upływu czasu prezentuje się jak nowy. Korzyści wynikające z regularnego czyszczenia, regeneracji i konserwacji auta są ogromne. Zaliczyć do nich można przede wszystkim zadbane i wypielęgnowane powierzchnie materiałowe, skórzane czy plastikowe. Wśród usług, które realizujemy, znajdują się m.in.: czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie i impregnacja tapicerki samochodowej. Zapewniamy również pomoc w zabezpieczeniu karoserii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 AUTO DETAILING

Skuteczne i efektowne pranie tapicerki

Nawet jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się pić czy jeść wewnątrz auta, to i tak jego tapicerka jest narażona na zabrudzenia. Niektóre z nich to uporczywe plamy np. po oleju, inne – przebarwienia powstałe na skutek osadzającego się kurzu. Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej pozwala szybko i bezproblemowo usunąć wszystkiego rodzaju zabrudzenia. Usługa ta dotyczy zarówno powierzchni tekstylnych jak również wykonanych ze skóry czy ekoskóry. W przypadku czyszczenia tapicerki skórzanej obejmuje również impregnację tapicerki samochodowej. Dzięki temu powierzchnia wygląda świeżo, jest czysta i pachnąca. Podróżowanie we wnętrzu auta, które dopiero wyjechało z naszego salonu to prawdziwa przyjemność.


Dlaczego warto powierzyć nam swoje auto?

Dlaczego warto powierzyć nam czyszczenie tapicerki skórzanej i materiałowej? Wszystkie usługi wykonujemy przy wykorzystaniu kosmetyków kosmetyki renomowanych marek. Zapewniają one skuteczne zabezpieczenie powierzchni przed kurzem, brudem, a także promieniami UV. Działają również jak odżywki, dzięki czemu elementy wewnętrzne są miłe w dotyku, przyjemnie pachną i na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Po zabiegu prania tapicerki samochodowej pojazd pachnie nowością i jest gotowy do dalszego użytkowania lub do sprzedaży. To tylko kilka powodów, dla których warto zainwestować w auto detailing jeszcze przed wystawieniem ogłoszenia sprzedaży. Gwarantujemy, że czysty wóz, w którym zostało przeprowadzone czyszczenie oraz impregnacja tapicerki samochodowej, skusi niejednego kupca z Gdańska lub dalszych części kraju.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę:  +48 570 04 44 04

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb