Oferta

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW – GDAŃSK

Podane ceny są cenami brutto

Zapraszamy do kontaktu pod numerem Tel. 570 04 44 04

 

Renault Megane

- hatchback segmentu C
- benzyna
- manual 6 biegów

 

Cena:

1-3 dni - 160zł doba
4-7 dni - 150zł doba
8-14 dni - 140zł doba
15-30 dni 130zł doba

 

Kaucja: 500 zł

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW – GDAŃSK

Renault Captur

- crossover segmentu B
- diesel
- automatyczna skrzynia biegów

 

Cena:

1-3 dni - 150zł doba
4-7 dni - 140zł doba
8-14 dni - 130zł doba
15-30 dni - 120zł doba

 

Kaucja: 500zł

Wypożyczalnia samochodów

KIA STINGER (2000 cm3 TURBO - 255 KM)

- liftback segmentu D
- benzyna
- automatyczna skrzynia biegów

 

Cena:

1-3 dni - 450zł doba
4-7 dni - 430zł doba
8-14 dni - 410zł doba
15-30 dni - 390zł doba

 

Kaucja: 2000zł

Wypożyczalnia samochodów

BMW X3 (3000 cm3 - 265 KM)

- SUV segmentu D
- napęd na cztery koła xDRIVE
- diesel
- automatyczna skrzynia biegów

 

Cena:

1-3 dni - 850zł doba
4-7dni - 830zł doba
8-14 dni - 810zł doba
15-30 dni - 790zł doba

 

Kaucja: 3000zł

Wypożyczalnia samochodów

CO OFERUJEMY W RAMACH USŁUGI SZYKOWANIA AUTA NA SPRZEDAŻ?

Decydując się na sprzedaż auta zobowiązujesz się do jego prezentacji zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz – w tym celu warto zadbać o dobry stan samochodu i przeprowadzić dokładną renowację. W ramach usługi szykowania auta na sprzedaż dokładnie je odkurzymy, umyjemy i zregenerujemy – dokładny zakres usług należy do Ciebie. W celu nadania nieskazitelnego blasku zalecamy woskowanie auta, a dla świeżego wnętrza polecimy wyczyszczenie tapicerki.

Umyjemy i odkurzymy auto – całą kabinę i bagażnik łącznie z wszelkimi schowkami, półeczkami czy wnękami. Zajmiemy się czyszczeniem, nabłyszczaniem oraz konserwacją kokpitu, a także wszelkich plastików znajdujących się w obrębie pojazdu. Dodatkowo możemy wykonać mycie szyb i lusterek, a także nałożyć tzw. niewidzialną wycieraczkę – mającą na celu zabezpieczenie szyb przed osadzaniem się brudu i wilgoci na powierzchniach.

Oferowana usługa dotyczy zarówno powierzchni plastikowych i tekstylnych, jak i wykonanych z ekoskóry lub skóry naturalnej – posiadamy preparaty i urządzenia umożliwiające nam wykonanie nie tylko profesjonalnych działań bezpiecznych dla powierzchni, ale także zabezpieczających je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Po naszych pracach auto jest czyste, świeże i pachnące!

Auto Car G-Spa z Gdańska to również wypożyczalnia samochodów, która nie tylko oferuje wynajem aut na dogodnych warunkach, ale także dba o ich doskonały stan techniczny i estetyczny. Regularne prace kosmetyczne oraz konserwacyjne sprawiają, że wypożyczane auta zawsze prezentują się znakomicie i są gotowe do jazdy bez żadnych niespodzianek. Korzystając z usług naszej wypożyczalni, możesz mieć pewność, że otrzymasz samochód w idealnej czystości. Firma dysponuje własną myjnią samochodową, dzięki której każde auto przed wynajmem jest dokładnie umyte i wyczyszczone. Dbałość o higienę wnętrza pojazdów to gwarancja komfortowej jazdy dla każdego Klienta, niezależnie od celu podróży.

ELASTYCZNOŚĆ I DOPASOWANIE OFERTY WYNAJMU AUT

W naszej wypożyczalni każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Oferta wynajmu aut obejmuje zarówno auta miejskie, jak i większe, rodzinne modele. Zapewniamy elastyczne warunki wynajmu – zarówno krótko-, jak i długoterminowego – oraz atrakcyjne ceny, które na pewno przekonają do skorzystania z naszych usług. Zawsze pomocna i profesjonalna obsługa sprawia, że proces wynajmu przebiega sprawnie i bezproblemowo. Dodatkowo oferujemy możliwość dostarczenia samochodu pod wskazany adres, co zdecydowanie ułatwia korzystanie z usług wypożyczalni.

KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG WYPOŻYCZALNI AUT?

Wypożyczalnia aut to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują czasowo zastąpić swój pojazd innym. Czasami może być to konieczne ze względu na różne okoliczności, takie jak awaria własnego auta, wyjazd służbowy czy potrzeba większego pojazdu na weekendowy wypad z rodziną. Warto również pomyśleć o wypożyczeniu samochodu na czas oddania swojego pojazdu na Auto Detailing, który w zależności od wybranego pakietu może trwać nawet 2-3 dni robocze.

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb