Oferta

OKLEJANIE AUTA BEZBARWNĄ FOLIĄ PPF

FOLIE PPF W GDAŃSKU

 

Nasi specjaliści z Gdańska wykonają dla Ciebie oklejanie auta bezbarwnymi foliami PPF, które są doskonałym wyjściem dla każdego rodzaju pojazdu. Niezależnie od tego, czy parkujesz auto w garażu, czy na ulicy – właściwie nieprzerwanie jest ono narażone na drobne uszkodzenia i zabrudzenia wynikające zarówno z niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak i szkód spowodowanych ptasimi odchodami oraz owadami niszczącymi delikatną powłokę lakieru.

Od niedawna wprowadziliśmy do naszej oferty nowość, jaką jest zabezpieczanie świateł folią PPF – przekonaj się sam, że warto!

Oklejanie auta bezbarwną folią PPF

Ochronna folia zabezpieczająca lakier

Aby ochronić lakier, warto zdecydować się na oklejenie auta folią zabezpieczającą, która nie tylko osłania karoserię przed zniszczeniem, ale także poprawia ogólny wygląd pojazdu. Folie ochronne PPF są najtrwalszym i najskuteczniejszym zabezpieczeniem lakieru jakie istnieje na rynku. Dlaczego? Jest to technologia opracowana przez wojsko w celu ochrony śmigieł helikopterów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Folia PPF wykorzystywana jest jako niewidoczne zabezpieczenie powłoki lakierniczej oraz elementów, takich jak:

  • reflektory;
  • klamki;
  • lusterka;
  • progi;
  • powierzchnie wykonane z karbonu i PIANO BLACK.

Kolejną zaletą oklejenia samochodu jest możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, które trzeba byłoby wydać na zabiegi regeneracyjne – folia PPF ma zdolność do samoregeneracji. Pod wpływem ciepła pochodzącego z promieni słonecznych lub w wyniku polania ciepłą wodą – drobne zarysowania samoczynnie zanikają.

Wśród naszej oferty car detailingu znajdziesz także zabezpieczanie lamp – dokonujemy tego dzięki nałożeniu folii, która nawet po kilku latach intensywnej eksploatacji zapewnia salonowy stan reflektorów!

JAK WYGLĄDA PROCES OKLEJANIA AUTA BEZBARWNĄ FOLIĄ PPF?

W Auto Car G-Spa dbamy o precyzję i staranność podczas oklejania auta bezbarwną folią PPF. Proces rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia karoserii, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby wpłynąć na przyczepność folii. Następnie, folia jest precyzyjnie cięta na wymiar poszczególnych elementów samochodu, co pozwala na idealne dopasowanie do kształtów pojazdu. Aplikacja folii odbywa się w specjalistycznej kabinie, gdzie panują odpowiednie warunki do pracy z materiałem. Doświadczeni pracownicy naszej firmy dbają o to, aby folia była nałożona równomiernie i bez pęcherzy powietrza, co gwarantuje perfekcyjny efekt końcowy.

Profesjonalne oklejanie samochodu folią ochronną

Oklejanie samochodu folią ochronną powinno się powierzyć profesjonalistom. Nasi specjaliści posiadają odpowiedni sprzęt oraz umiejętności, które umożliwiają precyzyjne zabezpieczenie nie tylko lakieru, ale również klamek, lusterek czy zderzaków. Wysokiej jakości materiały, z których korzystamy, pozwalają nam uzyskać profesjonalny efekt.

Przykładamy ogromną wagę do najdrobniejszych szczegółów, dlatego możesz mieć pewność, że Twój pojazd wyjedzie od nas w idealnym stanie. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno właścicieli samochodów nowych, jak i używanych. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi, dzięki którym mogą zadbać nie tylko o wygląd samochodu poprzez zastosowanie folii ochronnej, ale również o zdrowie i komfort jego użytkowników, np. dzięki ozonowaniu wnętrza auta. Zachęcamy do łączenia różnego typu zabiegów pielęgnacyjnych – daj swojemu pojazdowi najlepszą opiekę, na jaką zasługuje – zarówno od zewnątrz, jak i od środka!

Kontakt

logo

ul. Miałki Szlak 27

80-717 Gdańsk

+48 570 04 44 04

biuro@g-car.com.pl

tab fb